501 849 575

Promocje

  • Dla stałych klientów

   Dla stałych klientów

   Portal Win2Trader.eu to miejsce, gdzie można i należy dyskutować o cenie. Stałe rabaty, promocje i okazje są dla nas codziennością.

   Dlatego też przygotowane tu mechanizmy pozwalają na indywidualne podejście do kupujących. Każda z hurtowni może zaoferować Ci stałe rabaty, ofertę cenowo dopasowaną do Twoich potrzeb, a także zaproponować wsparcie w redystrybucji zakupionych towarów. Skontaktuj się z nami lub bezpośrednio z hurtownią i zapytaj o warunki dla stałych klientów.

 • Reklama

  Reklama

  Chcesz pozyskać nowych klientów biznesowych, pokazać im swój towar i omówić warunki handlowe? Nie zwlekaj, zamów reklamę na portalu i pozwól, aby nowi Klienci mogli Cię odnaleźć. Jeżeli jesteś zrzeszony w ramach portalu W2t (masz wykupiony pakiet) i prowadzisz na nim swoją e-hurtownię, to w przypadku 1 reklamy płacisz tylko za kliknięcie. Bez względu na ilość wyświetleń Twojej reklamy.

  Call Center

  Mamy dla Ciebie też coś ekstra. Jeżeli chcesz to nasze profesjonalne centrum telefoniczne może skontaktować się ze wskazaną przez Ciebie grupą klientów i złożyć ofertę w Twoim imieniu. Możemy też umówić Cię na spotkanie handlowe.

  Mailing

  Jeśli chcesz przygotować mailing dla swoich klientów – chętnie go za Ciebie zrobimy. Przygotujemy strategię, wybierzemy grupę docelową i dotrzemy do nich z Twoim przekazem marketingowym.

  SMS / MMS

  SMS/MMS – to bardzo skuteczna metoda reklamy. Dociera wprost do najczęściej używanego urządzenia elektronicznego. Wg badań MMS tego typu reklama jest najlepiej odbierana spośród elektronicznie dystrybuowanych materiałów promocyjnych.

  Karty podarunkowe

  Jesteś producentem/importerem, a może dystrybutorem? Twoje produkty nie mają odpowiednich kart produktów? Skontaktuj się z nami - nasi Stratedzy reklamowi / Copy writerzy i Graficy zaopiekują się Twoimi produktami.

  Inne materiały reklamowe

  Zaprojektujemy wizytówki, ulotki, banery oraz inną niezbędną grafikę reklamową – skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły.

  Newsletter

  Zadbaj o utrzymanie kontaktów z Klientem. Nasza usługa pozwoli Ci zbierać dane Twoich klientów i prowadzić do nich efektywne kampanie reklamowe

 • Newsletter

  Newsletter

  Czy wiesz o tym, że newsletter to jedna z najczęstszych i najtańszych form komunikacji z klientami? Bardzo często zdarza się, że jest ona przesadnie wykorzystywana i staje się zwykłym spamem.

  Nasz newsletter służy do wsparcia Cię w wyszukiwaniu okazji zakupowych i dalszej odsprzedaży. Dzięki temu łatwiej zorganizujesz kampanie promocyjną na Twoje produkty.

  Zapisz się, bo warto!